miun.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Subextension of plurisubharmonic functions with weak singularities
Mittuniversitetet, Fakulteten för naturvetenskap, teknik och medier, Institutionen för teknik, fysik och matematik.
2005 (engelsk)Inngår i: Mathematische Zeitschrift, ISSN 1432-1823, Vol. 250, nr 1, s. 7-22Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2005. Vol. 250, nr 1, s. 7-22
Emneord [en]
plurisubharmonic functions weak singularities
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:miun:diva-2805DOI: 10.1007/s00209-004-0714-4ISI: 000228233300002Lokal ID: 2349OAI: oai:DiVA.org:miun-2805DiVA, id: diva2:27837
Tilgjengelig fra: 2008-09-30 Laget: 2008-09-30 Sist oppdatert: 2011-04-04bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Cegrell, Urban

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Cegrell, Urban
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 28 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf