miun.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
G-estimates of the quadratic discriminant function. (Russian, English)
1989 (russisk)Inngår i: Ukrains'kyi Matematychnyi Zhurnal: naukovyi zhurnal, ISSN 0041-6053, Vol. 41, nr 12, s. 1700-1705Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

Properties of a G (``general'') estimate of square loss for discriminant analysis in problems with two normal distributions are studied. If Kolmogorov's asymptotic property holds then the G-estimate is asymptotically normal.

sted, utgiver, år, opplag, sider
1989. Vol. 41, nr 12, s. 1700-1705
Emneord [en]
estimate of square loss, discriminant analysis, normal distributions, Kolmogorov's asymptotic property, G-estimate
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:miun:diva-2395Lokal ID: 1582OAI: oai:DiVA.org:miun-2395DiVA, id: diva2:27427
Tilgjengelig fra: 2008-09-30 Laget: 2008-09-30bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Pavlenko, Tatjana

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Pavlenko, Tatjana

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 31 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf