miun.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
The H^p corona theorem in analytic polyhedra
Mittuniversitetet, Fakulteten för naturvetenskap, teknik och medier, Institutionen för teknik, fysik och matematik.
Ansvarlig organisasjon
1997 (engelsk)Inngår i: Arkiv för matematik, ISSN 0004-2080, Vol. 35, nr 2, s. 225-251Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1997. Vol. 35, nr 2, s. 225-251
Emneord [en]
division problem
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:miun:diva-1519DOI: 10.1007/BF02559968 10.1007/BF02559968Lokal ID: 1472OAI: oai:DiVA.org:miun-1519DiVA, id: diva2:26551
Tilgjengelig fra: 2008-09-30 Laget: 2009-10-06bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Boo, Jörgen

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Boo, Jörgen
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 41 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf