miun.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Canonical Homotopy Operators for the d-bar complex in strictly pseudoconvex domains
Mittuniversitetet, Fakulteten för naturvetenskap, teknik och medier, Institutionen för teknik, fysik och matematik.
1998 (engelsk)Inngår i: Bulletin de la Societe Mathematique de France, ISSN 0037-9484, Vol. 126, nr 2, s. 245-271Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1998. Vol. 126, nr 2, s. 245-271
Emneord [en]
d-bar komplex, strictly pseudoconvex domain, Bergman projection, integral formula, Bergman metric, canonical homotopy operator
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:miun:diva-1517ISI: 000079339500003Lokal ID: 1470OAI: oai:DiVA.org:miun-1517DiVA, id: diva2:26549
Tilgjengelig fra: 2008-09-30 Laget: 2008-09-30 Sist oppdatert: 2011-01-10bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Boo, Jörgen

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Boo, Jörgen
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 77 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf